FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Gjenetika shqiptare - website dhe projekt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Tomor
ADMIN
Tomor


Numri i postimeve : 668
Join date : 17/03/2013

Gjenetika shqiptare - website dhe projekt Empty
MesazhTitulli: Gjenetika shqiptare - website dhe projekt   Gjenetika shqiptare - website dhe projekt EmptyThu 26 Sep 2019, 21:12

Website ku shkruhen të dhënat e testeve gjenetike individuale të shqiptarëve nga treva të ndryshme:

http://www.gjenetika.com/perberja-gjenetike-shqiptare-sipas-linjave-aterore-y-dna/

_________________
Mos i shko në qafë shoqit, nepi shkaf i përket, e jeto nierxisht. Mi kto âsht ngrehë ajo nertesë e madhnueshme qi i thonë shoqni, njeky âsht Kanuni i shoqnis! - Shtjefën Gjeçovi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://zojsi.albanianforum.net
 
Gjenetika shqiptare - website dhe projekt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Astronomi shqiptare
» Komitetet e Lidhjes Shqiptare
» Kuvende shqiptare (shembuj)
» Mullinjë në trojet shqiptare
» Shqiptarët në Zvicërr

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Shkencë :: Antropologji fizike & gjenetikë & demografi-
Kërce tek: