FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Urime ditëlindjen ermal45

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Melisandre

Melisandre


Female Numri i postimeve : 51
Join date : 28/07/2014
Age : 33
Location : Ohio USA

Urime ditëlindjen ermal45 Empty
MesazhTitulli: Urime ditëlindjen ermal45   Urime ditëlindjen ermal45 EmptySun 10 Sep 2017, 17:13

Urime ditelindja, ermal45, edhe 100 tjera, GEZUAR qinvjeç

Urime ditëlindjen ermal45 Happy-birthday-wishes-for-friend
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beselashti

Beselashti


Male Numri i postimeve : 2
Join date : 08/09/2017
Age : 34

Urime ditëlindjen ermal45 Empty
MesazhTitulli: Re: Urime ditëlindjen ermal45   Urime ditëlindjen ermal45 EmptySun 10 Sep 2017, 18:27

Urime dilelindja ermal45, edhe 100
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Urime ditëlindjen ermal45
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Urime ditëlindjen Dedro!
» Uriem ditëlindjen Beselasht
» Urime ditëlindja Majlinda Nikçi!
» Urime nëntë-vjetori i themelimit të Bashkësisë Besëlashtë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Krye :: Shoqnia jonë-
Kërce tek: