FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Albërie Hadërgjonaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Buzulk

Buzulk

Male Numri i postimeve : 44
Join date : 21/07/2014
Location : Jutbinë

Albërie Hadërgjonaj Empty
MesazhTitulli: Albërie Hadërgjonaj   Albërie Hadërgjonaj EmptyFri 29 Aug 2014, 15:11

Më e mirë e ëma së sa bijat

Albërie Hadërgjonaj QIKAT-rrrrr-640x330

Anxhelina ka pasur çfarë të fitojë nga gjenet e së ëmës, e po ashtu edhe jeta e saj artistike.

Albërie Hadërgjonaj nuk shquhet tashmë vëtëm për zërin e saj, por edhe për bukurinë.

Është e pashmangshme fakti që ato duken si dy mike, ndonëse me një diferencë në moshë.

Kjo gjë duket si e pallogaritshme, pasi nënë e bijë kanë gjetur çelësin e komunikimit dhe suksesit, teksa ngjajnë si dy pikauji.

Të kesh talent e për më tepër të jesh e bukur, janë dy arsye që të bëjnë të mirëpritur në ekrane dhe skena.

Albëria me vajzën e saj, i plotësojnë këto kritere.

Po ta shohësh Albërin dhe vajzat e saj do mendosh se më të vërtet janë motra, mirpo e vërteta është krejt e ndryshme.

http://infoglobi.com/me-e-mire-e-ema-se-sa-bijat/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Albërie Hadërgjonaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Tokat tona dhe kolonitë :: Malësia-
Kërce tek: