FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Politika shqiptare në Tivar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Buzulk

Buzulk

Male Numri i postimeve : 44
Join date : 21/07/2014
Location : Jutbinë

Politika shqiptare në Tivar Empty
MesazhTitulli: Politika shqiptare në Tivar   Politika shqiptare në Tivar EmptyMon 25 Aug 2014, 15:11

Pakica shqiptare është bashkuar me pakicat boshnjake dhe muslimane në koalicion.

https://www.facebook.com/pages/Bo%C5%A1njaci-Muslimani-i-Albanci-Bar-u-koji-vjerujemo/751923791517756?ref=br_rs

Politika shqiptare në Tivar 10325318_760697223973746_5053398429803168812_n
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Politika shqiptare në Tivar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Tokat tona dhe kolonitë :: Malësia-
Kërce tek: