FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ilir Azemi pëson aksident, ndodhet në gjendje të rëndë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Cani

avatar

Numri i postimeve : 12
Join date : 08/07/2014

Ilir Azemi pëson aksident, ndodhet në gjendje të rëndë Empty
MesazhTitulli: Ilir Azemi pëson aksident, ndodhet në gjendje të rëndë   Ilir Azemi pëson aksident, ndodhet në gjendje të rëndë EmptyFri 08 Aug 2014, 21:23


Ilir Azemi pëson aksident, ndodhet në gjendje të rëndë Ilir-azemi-p-euml-son-aksident-ndodhet-n-euml-gjendje-t-euml-r-euml-nd-euml_hd

Sulmuesi i skuadrës gjermane Greuther Furthit, kosovari Ilir Azemi ka pësuar një aksident në Nyrnberg të Gjermanisë, duke u lënduar rëndë.

Reprezentuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Azemi, është në gjendje të rëndë në spital, pas aksidentit që pësoi në mëngjesin e sotëm, ka njoftuar gazeta Bild.

Azemi ishte me një veturë të tipit Audi, ku është përplasur me një furgon në rrugët e Nurnbergut, me ç’rast ka mbetur i ngujuar në veturë, ku është dashur të intervenoj njësia emergjente për ta nxjerr atë nga vetura.

Sulmuesi Azemi tani është nën përkujdesje intensive të mjekëve të Spitalit të Nurnbergut.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ilir Azemi pëson aksident, ndodhet në gjendje të rëndë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Tokat tona dhe kolonitë :: Vindelikia-
Kërce tek: