FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Albëria nuk njeh moshë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ajka

Ajka

Female Numri i postimeve : 11
Join date : 19/03/2013
Age : 32
Location : Tirane

Albëria nuk njeh moshë Empty
MesazhTitulli: Albëria nuk njeh moshë   Albëria nuk njeh moshë EmptySun 27 Jul 2014, 10:03

Sipas Albërie Hadërgjonaj, çelësi i suksesit gjendet tek vetëbesimi. Këngëtarja duket në formë të shkëlqyer, ndërsa fotoja në fjalë ka marrë shumë komente pozitive në Instagram. Miqtë e saj i shkruajnë se mbetet një femër me klas dhe elegancë.

Albëria nuk njeh moshë Alberia1_444800

_________________
Death by fire is the purest death! - Melisandre of Asshai
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Albëria nuk njeh moshë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Tokat tona dhe kolonitë :: Tokat tona dhe kolonitë e afërme-
Kërce tek: