FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Gripi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kandhaon

Kandhaon


Numri i postimeve : 837
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Gripi Empty
MesazhTitulli: Gripi   Gripi EmptyTue 14 Feb 2023, 22:59

Sëmundje ngjitëse me virus, që shfaqet me ethe, me rrufë, me pezmatim të organeve të frymëmarrjes dhe me dobësi të përgjithshme.

Taksonomia e virusit: nënfamilja Orthocoronavirinae ndryshe Coronavirus
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gripi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Shkencë :: Mjekësia besëlashtë-
Kërce tek: