FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR


Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Njohuri

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Antropologji fizike & gjenetikë & demografi

Antropologji fizike & gjenetikë & demografi

55'Shqipëria dhe r...
Sun 04 Apr 2021, 11:47
Tomor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Linguistikë & gjuhë besëlashtë916Lista e fjalëve ...
Mon 05 Apr 2021, 11:42
Tomor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Toponimia besëlashtë

Emra malesh, lumenjsh, detesh, qytetesh, fshatrash, shpellash, pyjesh, liqenesh, krahinash etj.
45Emërvendet në Ma...
Tue 29 Oct 2019, 21:43
Tomor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Mendim pozitiv29Martohuni!
Tue 19 May 2015, 14:20
Tomor Shiko mesazhin e fundit

Histori

 
Asnjë mesazh i ri

Çështje historike

Çështje të ndryshme historike, lajme të reja nga historia, arkeologjia shqiptare
56Karl von Gega
Sun 02 Aug 2015, 19:20
Tomor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Urrlajt00
Asnjë mesazh i ri

Pellazg-ilir-thrak2641--- PELLAZGËT KU...
Tue 12 Sep 2017, 04:15
Tomor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Arbërorë1424Dëshmia e Marin ...
Mon 09 Jul 2018, 19:38
Shejtani Desidiat Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Shqiptarë2129Qytetet e Shqipn...
Wed 27 Dec 2017, 12:19
Sewaturand Shiko mesazhin e fundit
Njohuri Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur