FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Uriem ditëlindjen Beselasht

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Buzulk

Buzulk

Male Numri i postimeve : 44
Join date : 21/07/2014
Location : Jutbinë

MesazhTitulli: Uriem ditëlindjen Beselasht   Sat 15 Dec 2018, 18:44

Urojme ditelindjen Beselashtit, ka mbushur 29 vite!

I bofsh edhe njiqind tjeraMbrapsht në krye Shko poshtë
 
Uriem ditëlindjen Beselasht
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Krye :: Urime dhe përshëndetje-
Kërce tek: