FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

I PARI FORUM PAGAN SHQIPTAR NË INTERNET!!! MIRË SE VINI, REGJISTROHUNI DHE SHKËMBENI IDETË TUAJA ME BESËLASHTËT E TJERË!
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Piktura kreshnike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
ArdianiNumri i postimeve : 36
Join date : 18/03/2013

MesazhTitulli: Piktura kreshnike   Wed 10 Apr 2013, 21:59

Kisha dasht ti ndaj me juve punimet e mia artistike, per t'cillat kam talent, ndryshe nga disa student e artist qe ne emer te lirise individuale e shpenzojn mundin kot me art abstrakt, un kam vendos mundin tem me ja kushtue profetit tonë, Gjeto Basho Mujit.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Piktura kreshnike
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Leonardo da Vinçi
» E Pashpjegueshmja!
» Pikturat e mallkuara
» Iluzione optike!
» Paganizmi te Shqiptarët

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Krye :: Arti dhe veprimtaria besëlashtë-
Kërce tek: