FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Emërvendet në Maqedoni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Tomor
ADMIN
Tomor

Numri i postimeve : 636
Join date : 17/03/2013

Emërvendet në Maqedoni Empty
MesazhTitulli: Emërvendet në Maqedoni   Emërvendet në Maqedoni EmptyThu 19 Oct 2017, 21:40

Krahinat:
Ovçe Polje - Delmana
Pellagonia

Qytete:
Shkupi
Shtipi

Veles - Bylazora
Ohri - Lyknid

Lumenj:
Crna Reka - Erigon

_________________
Mos i shko në qafë shoqit, nepi shkaf i përket, e jeto nierxisht. Mi kto âsht ngrehë ajo nertesë e madhnueshme qi i thonë shoqni, njeky âsht Kanuni i shoqnis! - Shtjefën Gjeçovi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://zojsi.albanianforum.net
 
Emërvendet në Maqedoni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Njohuri :: Toponimia besëlashtë-
Kërce tek: