FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

I PARI FORUM PAGAN SHQIPTAR NË INTERNET!!! MIRË SE VINI, REGJISTROHUNI DHE SHKËMBENI IDETË TUAJA ME BESËLASHTËT E TJERË!
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Urime ditëlindja Majlinda Nikçi!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Laureta
MODERATOR
avatar

Female Numri i postimeve : 19
Join date : 07/07/2014
Age : 23
Location : Ferizaj

MesazhTitulli: Urime ditëlindja Majlinda Nikçi!   Thu 14 Sep 2017, 22:07

URIME DITLINDJEN NGA ZEMRA MOTER I BEFSH EDHE 120


Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Urime ditëlindja Majlinda Nikçi!
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Interpretimi i Endrrave - nga Tanki
» 10 Shenjat e Ditës së Fundit - A ka ndodhur ndonjëra?
» Stresi
» A do të ketë 6 ditë errësirë të plotë në dhjetor?!
» Religjionet kopjim i Legjendave të lashtësis / ndërlidhja Astrologjike.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Krye :: Urime dhe përshëndetje-
Kërce tek: