FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Urime ditëlindjen ermal45

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Regina Pelasgica

avatar

Female Numri i postimeve : 15
Join date : 28/07/2014
Age : 26
Location : Ohio USA

MesazhTitulli: Urime ditëlindjen ermal45   Sun 10 Sep 2017, 17:13

Urime ditelindja, ermal45, edhe 100 tjera, GEZUAR qinvjeç

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beselashti

avatar

Male Numri i postimeve : 2
Join date : 08/09/2017
Age : 28

MesazhTitulli: Re: Urime ditëlindjen ermal45   Sun 10 Sep 2017, 18:27

Urime dilelindja ermal45, edhe 100

_________________
Feja e shqiptarit është Besëlashta!
L I R I D O N
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Urime ditëlindjen ermal45
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 10 Shenjat e Ditës së Fundit - A ka ndodhur ndonjëra?
» Stresi
» Historia e ditës së Shën Valentinit
» E Vërteta e Ditëve të Javës
» Të përbetuarit, Mallkimet, Urimet në shqip

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Krye :: Urime dhe përshëndetje-
Kërce tek: