FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

I PARI FORUM PAGAN SHQIPTAR NË INTERNET!!! MIRË SE VINI, REGJISTROHUNI DHE SHKËMBENI IDETË TUAJA ME BESËLASHTËT E TJERË!
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Posto temë të re   Përgjigju temësShare | 
 

 Si mund t'u bashkengjitemi aktiviteteve tuaja

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Lindita Mavriqi
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Si mund t'u bashkengjitemi aktiviteteve tuaja   Fri 21 Jul 2017, 12:36

Pershendeteje grupit, un me shoqeri (shok dhe shoqe), duma t'i bashkegjitemi aktiviteteve tuaja te cilat i kemi pare ne gazeta dhe portale, si mund te kemi kontakt?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tomor
ADMIN
avatar

Numri i postimeve : 458
Join date : 17/03/2013

MesazhTitulli: Re: Si mund t'u bashkengjitemi aktiviteteve tuaja   Sat 22 Jul 2017, 11:07

Very Happy
Përshëndetje Linditë

Ne ende nuk kemi zyrë, telefon zyrtar etj. prandaj për t'iu bashkëngjitur aktiviteteve tona, ose për t'u anëtarësuar në Bashkësinë tonë fetare mund të na kontaktoni në faqen tonë në fb

https://www.facebook.com/beselasht/

Si dhe mund të përcillni 'ngjarjet' në facebook të cilat bëhen publike rregullisht.

_________________
Mos i shko në qafë shoqit, nepi shkaf i përket, e jeto nierxisht. Mi kto âsht ngrehë ajo nertesë e madhnueshme qi i thonë shoqni, njeky âsht Kanuni i shoqnis! - Shtjefën Gjeçovi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://zojsi.albanianforum.net
 
Si mund t'u bashkengjitemi aktiviteteve tuaja
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pse nuk mund ta shfrytezojme trurin
» Europa mund të jetë shtëpia e alienëve
» Si mund te mesosh magji..???
» Pse nuk mund te jemi te lumtur?
» Mbrojtja nga Syri i Keq

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Krye :: Pyetje të përgjithshme rreth Besëlashtës (paganizmit)-
Posto temë të re   Përgjigju temësKërce tek: