FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Politika shqiptare në Austri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Tomor
ADMIN
avatar

Numri i postimeve : 620
Join date : 17/03/2013

MesazhTitulli: Politika shqiptare në Austri   Sun 31 Mar 2013, 21:22

Cito :

Një kandidat shqiptar në zgjedhjet parlamentare në Austri

Më 10 tetor mbahen zgjedhjet lokale ne Landin e Vjenës ku për herë të parë është zgjedhur kandidati shqiptar Januz Saliuka nga radhët e Partisë Social-Demokrate për të përfaqësuar interesat e Komunitetit tonë ne Austri.http://www.peshkupauje.com/2010/10/nje-kandidat-shqiptar-ne-zgjedhjet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://zojsi.albanianforum.net
 
Politika shqiptare në Austri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Besëtytni shqiptare
» Shqiponja në Mitologjinë Shqiptare
» Historia e Mitologjise shqiptare
» Mitologjia shqiptare
» Mitologjia shqiptare në dokumentet arkivore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Tokat tona dhe kolonitë :: Norik-
Kërce tek: