FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

I PARI FORUM PAGAN SHQIPTAR NË INTERNET!!! MIRË SE VINI, REGJISTROHUNI DHE SHKËMBENI IDETË TUAJA ME BESËLASHTËT E TJERË!
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Substanca psikotrope 3000 vjeçare të Filistinëve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Tomor
ADMIN
avatar

Numri i postimeve : 458
Join date : 17/03/2013

MesazhTitulli: Substanca psikotrope 3000 vjeçare të Filistinëve   Sat 11 Jun 2016, 20:42


Substanca psikotrope 3000 vjeçare të Filistinëvehttp://www.bota.al/2015/07/substanca-psikotrope-3000-vjecare-ne-izrael/

_________________
Mos i shko në qafë shoqit, nepi shkaf i përket, e jeto nierxisht. Mi kto âsht ngrehë ajo nertesë e madhnueshme qi i thonë shoqni, njeky âsht Kanuni i shoqnis! - Shtjefën Gjeçovi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://zojsi.albanianforum.net
 
Substanca psikotrope 3000 vjeçare të Filistinëve
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si do të duken njerëzit në mijëvjeçarin e ardhshëm
» Zbulohet magjistarja 800 vjeçare
» Zbulohet një bibël 1500-vjeçare në gjuhën aramaike
» Somnambul tre vjeç, ecën 2 km natën

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Tokat tona dhe kolonitë :: Syria-
Kërce tek: