FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Revista pagane "Buzmi"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Tomor
ADMIN
avatar

Numri i postimeve : 582
Join date : 17/03/2013

MesazhTitulli: Revista pagane "Buzmi"   Fri 25 Dec 2015, 19:35

Këtë vit, në kremtën e Buzmit filloi botimi dhe shpërndarja e revistës "Buzmi", me tematikë besëlashtë.


_________________
Mos i shko në qafë shoqit, nepi shkaf i përket, e jeto nierxisht. Mi kto âsht ngrehë ajo nertesë e madhnueshme qi i thonë shoqni, njeky âsht Kanuni i shoqnis! - Shtjefën Gjeçovi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://zojsi.albanianforum.net
Tomor
ADMIN
avatar

Numri i postimeve : 582
Join date : 17/03/2013

MesazhTitulli: Re: Revista pagane "Buzmi"   Fri 26 Feb 2016, 17:45

Numri 2 / 1 ngrijës / 5 shkurt
_________________
Mos i shko në qafë shoqit, nepi shkaf i përket, e jeto nierxisht. Mi kto âsht ngrehë ajo nertesë e madhnueshme qi i thonë shoqni, njeky âsht Kanuni i shoqnis! - Shtjefën Gjeçovi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://zojsi.albanianforum.net
 
Revista pagane "Buzmi"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Paganizmi te Shqiptarët
» Hitleri dhe Alienet
» Në Tomorr, në Malbabá: nga e mira pagane te orakujt e lashtë!…
» A besoni në horoskop ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Krye :: Arti dhe veprimtaria besëlashtë-
Kërce tek: