FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Urime ditëlindjen Dedro!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ajka

Ajka

Female Numri i postimeve : 6
Join date : 19/03/2013
Age : 31
Location : Tirane

MesazhTitulli: Urime ditëlindjen Dedro!   Wed 13 May 2015, 17:32

Urime ditëlindjen Dedro Hylltari, i bëfsh edhe njëqind tjera Very Happy

_________________
Death by fire is the purest death! - Melisandre of Asshai
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tomor
ADMIN
Tomor

Numri i postimeve : 635
Join date : 17/03/2013

MesazhTitulli: Re: Urime ditëlindjen Dedro!   Fri 15 May 2015, 22:56

Urime Hylltar!

_________________
Mos i shko në qafë shoqit, nepi shkaf i përket, e jeto nierxisht. Mi kto âsht ngrehë ajo nertesë e madhnueshme qi i thonë shoqni, njeky âsht Kanuni i shoqnis! - Shtjefën Gjeçovi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://zojsi.albanianforum.net
Dedro
MODERATOR
Dedro

Male Numri i postimeve : 61
Join date : 23/04/2013
Age : 38
Location : Në Fushat e Elysesë

MesazhTitulli: Re: Urime ditëlindjen Dedro!   Sat 23 May 2015, 13:59

Ju falënderoj shumë, shoqëri e nderuar, edhepse me pak vonesë, ka kohë që nuk kam hyrë

_________________
PAGANËT PO TRIUMFOJNË, IMAMËT PO BIEN, BOTËS SË SHPEJTI DO TI KTHEHET PAQA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Urime ditëlindjen Dedro!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Urime ditëlindjen Dedro!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Krye :: Urime dhe përshëndetje-
Kërce tek: