FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Turqi - harta të shqiptarëve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Tomor
ADMIN
avatar

Numri i postimeve : 620
Join date : 17/03/2013

MesazhTitulli: Turqi - harta të shqiptarëve   Wed 27 Aug 2014, 21:26

Përhapja e shqiptarëve në Anadolli


_________________
Mos i shko në qafë shoqit, nepi shkaf i përket, e jeto nierxisht. Mi kto âsht ngrehë ajo nertesë e madhnueshme qi i thonë shoqni, njeky âsht Kanuni i shoqnis! - Shtjefën Gjeçovi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://zojsi.albanianforum.net
Tomor
ADMIN
avatar

Numri i postimeve : 620
Join date : 17/03/2013

MesazhTitulli: Re: Turqi - harta të shqiptarëve   Wed 27 Aug 2014, 21:36

Përhapja e bektashive (sekt shqiptar) në Gadishullin Ilirik dhe Anatoli


_________________
Mos i shko në qafë shoqit, nepi shkaf i përket, e jeto nierxisht. Mi kto âsht ngrehë ajo nertesë e madhnueshme qi i thonë shoqni, njeky âsht Kanuni i shoqnis! - Shtjefën Gjeçovi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://zojsi.albanianforum.net
Tomor
ADMIN
avatar

Numri i postimeve : 620
Join date : 17/03/2013

MesazhTitulli: Re: Turqi - harta të shqiptarëve   Wed 27 Aug 2014, 21:46

Përhapja e shqiptarëve në Anatoli


_________________
Mos i shko në qafë shoqit, nepi shkaf i përket, e jeto nierxisht. Mi kto âsht ngrehë ajo nertesë e madhnueshme qi i thonë shoqni, njeky âsht Kanuni i shoqnis! - Shtjefën Gjeçovi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://zojsi.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Turqi - harta të shqiptarëve   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Turqi - harta të shqiptarëve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Harta misterioze
» Harta e Europes,nje karikature e bere ne vitin 1871-in, ne Bolonje
» Etruskët - 3 mijë vjet mistere
» Feja e shqiptarëve ndër shekuj
» Paganizmi te Shqiptarët

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Tokat tona dhe kolonitë :: Anadolli-
Kërce tek: