FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Politika shqiptare në Tivar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Buzulk

avatar

Male Numri i postimeve : 43
Join date : 21/07/2014
Location : Jutbinë

MesazhTitulli: Politika shqiptare në Tivar   Mon 25 Aug 2014, 15:11

Pakica shqiptare është bashkuar me pakicat boshnjake dhe muslimane në koalicion.

https://www.facebook.com/pages/Bo%C5%A1njaci-Muslimani-i-Albanci-Bar-u-koji-vjerujemo/751923791517756?ref=br_rs

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Politika shqiptare në Tivar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Flamuri - Simboli shqiptar
» Shenja e Peshores
» Agjentet me te famshem shqiptare
» Mbi Mitologjinë shqiptare
» Kriptozoologji

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Tokat tona dhe kolonitë :: Malësia-
Kërce tek: