FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

I PARI FORUM PAGAN SHQIPTAR NË INTERNET!!! MIRË SE VINI, REGJISTROHUNI DHE SHKËMBENI IDETË TUAJA ME BESËLASHTËT E TJERË!
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shqiptarët me kërcimet e tyre nga Ura e Shenjtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dedro
MODERATOR
avatar

Male Numri i postimeve : 61
Join date : 23/04/2013
Age : 37
Location : Në Fushat e Elysesë

MesazhTitulli: Shqiptarët me kërcimet e tyre nga Ura e Shenjtë   Mon 25 Aug 2014, 12:17


Ngjarja tek Drini i Bardhë ka mahnitur të gjitha mediat, përfshirë edhe ato britanike.

DailyMail ia ka kushtuar një reportazh, të përqëndruar kryesisht në fotografitë më interesante të garës së zhytësve tek Ura e Shenjtë.

Gara që u zhvillua, kishte për qëllim kërcimin nga lartësia dhe zhytjen në stile të ndryshme.

Për shembull, ndër më të përfolurit dhe kampioni i stilit të dallëndyshes, siç u raportua edhe më herët, është Sali Riza Grançina.

Ja disa fotografi mahnitëse, të cilave mediat britanike u kanë dhënë një hapësirë të veçantë.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
PAGANËT PO TRIUMFOJNË, IMAMËT PO BIEN, BOTËS SË SHPEJTI DO TI KTHEHET PAQA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shqiptarët me kërcimet e tyre nga Ura e Shenjtë
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Simbolet dhe ndikimi i tyre.
» Iliret dhe besimi i tyre
» Engjejt, nga vijne, misioni i tyre dhe Alienet
» Bestytnite dhe ndikimi i tyre
» Simbolika dhe kuptimi i Unazave

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Edukim fizik :: Lojrat ujore-
Kërce tek: