FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

I PARI FORUM PAGAN SHQIPTAR NË INTERNET!!! MIRË SE VINI, REGJISTROHUNI DHE SHKËMBENI IDETË TUAJA ME BESËLASHTËT E TJERË!
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Federata e mundjes e Kosovës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dedro
MODERATOR
avatar

Male Numri i postimeve : 61
Join date : 23/04/2013
Age : 37
Location : Në Fushat e Elysesë

MesazhTitulli: Federata e mundjes e Kosovës   Sat 23 Aug 2014, 20:50


Federata e Mundjes e Kosovës

[You must be registered and logged in to see this image.]

E-mail: [You must be registered and logged in to see this link.]
Tel: +381 38 221 811

Kryetar: Naim Muja
Mob: +377 44 618 355
Sekretari gjeneral: Sulejman Shala
Mob: +377 44 187 276

Klube: 7
Shkolla sportive: 7
Seniore: 1
Seniorë: 250
Juniore: 1
Juniorë: 140
Kadetë: 100
Pionerë: 0

Meshkuj të regjistruar: 570
Femra të regjistruara: 2
Gjithsej: 572.

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
PAGANËT PO TRIUMFOJNË, IMAMËT PO BIEN, BOTËS SË SHPEJTI DO TI KTHEHET PAQA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Federata e mundjes e Kosovës
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Terrorizmi fetar Shqipëri & Kosovë
» Shqipëri & Kosovë - UFO
» Demonët negativë në rrafshin e Kosovës
» Pse vazhdimisht në qiellin e Kosovës shihen Chemtrails?
» 7 teoritë e konspiracioneve që më së shpeshti përmenden në Kosovë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Edukim fizik :: Lojëra popullore-
Kërce tek: