FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Stronghold Heaven (lojë strategjike)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dedro
MODERATOR
Dedro

Male Numri i postimeve : 61
Join date : 23/04/2013
Age : 39
Location : Në Fushat e Elysesë

Stronghold Heaven (lojë strategjike) Empty
MesazhTitulli: Stronghold Heaven (lojë strategjike)   Stronghold Heaven (lojë strategjike) EmptySat 23 Aug 2014, 20:07


Stronghold Heaven

[You must be registered and logged in to see this image.]

Lojë strategjike, "real-time", ku synimet kryesore janë ndërtimi i një ekonomie të qëndrueshme, dhe më pas një ushtri e fortë, për të mposhtur kundërshtarin, në luftë mbrojtëse apo sulmuese.

Ju do të ndërtoni ferma, xeherore, punishte armësh, birrari, furra buke, dhe baraka për stërvitjen e ushtarëve, për të cilat iu nevojiten material ndërtimor dhe të holla të gatshme.

Në kështjellën tuaj keni njerëz të ndryshëm që shëtiten ose veprojnë në kështjellë, që nga zotëriu kalorës, e deri tek endacakët e dehur.

Më tepër informata në lidhje me lojën:

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
PAGANËT PO TRIUMFOJNË, IMAMËT PO BIEN, BOTËS SË SHPEJTI DO TI KTHEHET PAQA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dedro
MODERATOR
Dedro

Male Numri i postimeve : 61
Join date : 23/04/2013
Age : 39
Location : Në Fushat e Elysesë

Stronghold Heaven (lojë strategjike) Empty
MesazhTitulli: Re: Stronghold Heaven (lojë strategjike)   Stronghold Heaven (lojë strategjike) EmptySat 23 Aug 2014, 20:23

Këtu mund ta SHKARKONI FALAS:

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
PAGANËT PO TRIUMFOJNË, IMAMËT PO BIEN, BOTËS SË SHPEJTI DO TI KTHEHET PAQA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Stronghold Heaven (lojë strategjike)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Argëtim :: Lojra mendore & kompjuterike-
Kërce tek: