FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Numri i shqiptarëve sipas shteteve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Tomor
ADMIN
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 17/03/2013

MesazhTitulli: Numri i shqiptarëve sipas shteteve   Sat 23 Aug 2014, 11:54


_________________
Mos i shko në qafë shoqit, nepi shkaf i përket, e jeto nierxisht. Mi kto âsht ngrehë ajo nertesë e madhnueshme qi i thonë shoqni, njeky âsht Kanuni i shoqnis! - Shtjefën Gjeçovi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://zojsi.albanianforum.net
 
Numri i shqiptarëve sipas shteteve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Numri 12
» Çifti ideal sipas astrologjisë
» Numri 666
» Domethënia mistike e numrave
» Shëndeti dhe mjekësia sipas shenjave

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Tokat tona dhe kolonitë :: Tokat tona dhe kolonitë e afërme-
Kërce tek: