FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Shoqata Kulturore "ILIRIA" e Baden Vyrtembergut

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Tomor
ADMIN
Tomor

Numri i postimeve : 636
Join date : 17/03/2013

Shoqata Kulturore "ILIRIA" e Baden Vyrtembergut Empty
MesazhTitulli: Shoqata Kulturore "ILIRIA" e Baden Vyrtembergut   Shoqata Kulturore "ILIRIA" e Baden Vyrtembergut EmptyFri 22 Aug 2014, 05:23

Shoqatë kulturore që merret me organizimin e jetës kulturore shqiptare, koncerte, festivale, me muzikë popullore, në Baden, gjegjësisht në trojet e Vindelikisë ilire.

Shoqata Kulturore "ILIRIA" e Baden Vyrtembergut 10153916_1403269969950986_243693486834982262_n_zpsbcc1d9f6

_________________
Mos i shko në qafë shoqit, nepi shkaf i përket, e jeto nierxisht. Mi kto âsht ngrehë ajo nertesë e madhnueshme qi i thonë shoqni, njeky âsht Kanuni i shoqnis! - Shtjefën Gjeçovi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://zojsi.albanianforum.net
 
Shoqata Kulturore "ILIRIA" e Baden Vyrtembergut
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Tokat tona dhe kolonitë :: Vindelikia-
Kërce tek: