FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Shqiptarët me kërcimet e tyre nga Ura e Shenjtë,

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dedro
MODERATOR
Dedro

Male Numri i postimeve : 61
Join date : 23/04/2013
Age : 39
Location : Në Fushat e Elysesë

Shqiptarët me kërcimet e tyre nga Ura e Shenjtë, Empty
MesazhTitulli: Shqiptarët me kërcimet e tyre nga Ura e Shenjtë,   Shqiptarët me kërcimet e tyre nga Ura e Shenjtë, EmptyMon 11 Aug 2014, 15:23

Ngjarja tek Drini i Bardhë ka mahnitur të gjitha mediat, përfshirë edhe ato britanike.DailyMail ia ka kushtuar një reportazh, të përqëndruar kryesisht në fotografitë më interesante të garës së zhytësve tek Ura e Shenjtë.Gara që u...

Ngjarja tek Drini i Bardhë ka mahnitur të gjitha mediat, përfshirë edhe ato britanike.

DailyMail ia ka kushtuar një reportazh, të përqëndruar kryesisht në fotografitë më interesante të garës së zhytësve tek Ura e Shenjtë.

Gara që u zhvillua, kishte për qëllim kërcimin nga lartësia dhe zhytjen në stile të ndryshme.

Për shembull, ndër më të përfolurit dhe kampioni i stilit të dallëndyshes, siç u raportua edhe më herët, është Sali Riza Grançina.

Ja disa fotografi mahnitëse, të cilave mediat britanike u kanë dhënë një hapësirë të veçantë.

Shqiptarët me kërcimet e tyre nga Ura e Shenjtë, Foto-1_3111

Shqiptarët me kërcimet e tyre nga Ura e Shenjtë, Foto-3_9018

Shqiptarët me kërcimet e tyre nga Ura e Shenjtë, Foto-5_1736

Shqiptarët me kërcimet e tyre nga Ura e Shenjtë, 6_4484

Shqiptarët me kërcimet e tyre nga Ura e Shenjtë, 7_3350

_________________
PAGANËT PO TRIUMFOJNË, IMAMËT PO BIEN, BOTËS SË SHPEJTI DO TI KTHEHET PAQA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shqiptarët me kërcimet e tyre nga Ura e Shenjtë,
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Tokat tona dhe kolonitë :: Dardania-
Kërce tek: