FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Kroaci: fëmija i parë i lindur më 2011, shqiptar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kandhaon

Kandhaon

Numri i postimeve : 53
Join date : 09/08/2014
Location : Në breshta, mes bredhave,

Kroaci: fëmija i parë i lindur më 2011, shqiptar Empty
MesazhTitulli: Kroaci: fëmija i parë i lindur më 2011, shqiptar   Kroaci: fëmija i parë i lindur më 2011, shqiptar EmptySat 09 Aug 2014, 20:02

Fëmija i parë i lindur në Kroaci, Gent Temaj

Zagreb, 2 janar – Kryeministrja e Kroacisë, Jadranka Kosor, ka vizituar Klinikën Obstetrike në Zagreb, si dhe fëmijën e parë të lindur në vitin 2011, saktësisht në orën 0:00.

Kroaci: fëmija i parë i lindur më 2011, shqiptar Attachment

Nëna e fëmijës së lindur, Gentit të vogël, është 34-vjeçarja Pranvera Temaj, njoftojnë mediet kroate. Përndryshe, Genti është fëmija i saj i tretë. Në shtëpi e presin djali 5-vjeçar dhe vajza 2-vjeçare.

Në orën e parë të vitit 2011 kanë lindur katër fëmijë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kroaci: fëmija i parë i lindur më 2011, shqiptar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Tokat tona dhe kolonitë :: Dalmacia-
Kërce tek: