FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

I PARI FORUM PAGAN SHQIPTAR NË INTERNET!!! MIRË SE VINI, REGJISTROHUNI DHE SHKËMBENI IDETË TUAJA ME BESËLASHTËT E TJERË!
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ilir Azemi pëson aksident, ndodhet në gjendje të rëndë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
CaniNumri i postimeve : 12
Join date : 08/07/2014

MesazhTitulli: Ilir Azemi pëson aksident, ndodhet në gjendje të rëndë   Fri 08 Aug 2014, 21:23
Sulmuesi i skuadrës gjermane Greuther Furthit, kosovari Ilir Azemi ka pësuar një aksident në Nyrnberg të Gjermanisë, duke u lënduar rëndë.

Reprezentuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Azemi, është në gjendje të rëndë në spital, pas aksidentit që pësoi në mëngjesin e sotëm, ka njoftuar gazeta Bild.

Azemi ishte me një veturë të tipit Audi, ku është përplasur me një furgon në rrugët e Nurnbergut, me ç’rast ka mbetur i ngujuar në veturë, ku është dashur të intervenoj njësia emergjente për ta nxjerr atë nga vetura.

Sulmuesi Azemi tani është nën përkujdesje intensive të mjekëve të Spitalit të Nurnbergut.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ilir Azemi pëson aksident, ndodhet në gjendje të rëndë
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Qyteti Ilir antik 'Narona',nje sit arkeologjik afer Dubrovnikut
» Troja
» Zona 51
» Ku është Zoti?
» Orakulli i DELFIT

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Tokat tona dhe kolonitë :: Vindelikia-
Kërce tek: