FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Harta etnike të Maqedonisë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Tomor
ADMIN
Tomor

Numri i postimeve : 665
Join date : 17/03/2013

Harta etnike të Maqedonisë Empty
MesazhTitulli: Harta etnike të Maqedonisë   Harta etnike të Maqedonisë EmptyMon 04 Aug 2014, 19:22

Harta etnike e Maqedonisë sipas komunave

Harta etnike të Maqedonisë 744px-Map_of_the_municipalities_of_Macedonia_2013svg_zpsaceecc5d

_________________
Mos i shko në qafë shoqit, nepi shkaf i përket, e jeto nierxisht. Mi kto âsht ngrehë ajo nertesë e madhnueshme qi i thonë shoqni, njeky âsht Kanuni i shoqnis! - Shtjefën Gjeçovi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://zojsi.albanianforum.net
Tomor
ADMIN
Tomor

Numri i postimeve : 665
Join date : 17/03/2013

Harta etnike të Maqedonisë Empty
MesazhTitulli: Re: Harta etnike të Maqedonisë   Harta etnike të Maqedonisë EmptyMon 04 Aug 2014, 19:28

Harta etnike e Shkupit

Harta etnike të Maqedonisë 580px-Ethnic_groups_in_Skopje_ensvg-Kopi-Kopi_zps5b7ae9b9

_________________
Mos i shko në qafë shoqit, nepi shkaf i përket, e jeto nierxisht. Mi kto âsht ngrehë ajo nertesë e madhnueshme qi i thonë shoqni, njeky âsht Kanuni i shoqnis! - Shtjefën Gjeçovi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://zojsi.albanianforum.net
Tomor
ADMIN
Tomor

Numri i postimeve : 665
Join date : 17/03/2013

Harta etnike të Maqedonisë Empty
MesazhTitulli: Re: Harta etnike të Maqedonisë   Harta etnike të Maqedonisë EmptyMon 04 Aug 2014, 19:31

Hartë etnike e Maqedonisë, + përbërja e Shkupit sipas rajoneve, dhe shpjegime për krahina të ndryshme të Maqedonisë

Harta etnike të Maqedonisë Mqdn_zps96fe49aa

_________________
Mos i shko në qafë shoqit, nepi shkaf i përket, e jeto nierxisht. Mi kto âsht ngrehë ajo nertesë e madhnueshme qi i thonë shoqni, njeky âsht Kanuni i shoqnis! - Shtjefën Gjeçovi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://zojsi.albanianforum.net
Tomor
ADMIN
Tomor

Numri i postimeve : 665
Join date : 17/03/2013

Harta etnike të Maqedonisë Empty
MesazhTitulli: Re: Harta etnike të Maqedonisë   Harta etnike të Maqedonisë EmptyFri 15 Aug 2014, 12:25

Komunat që gjenden në arealin shqiptar

Harta etnike të Maqedonisë Komunat_zps872098ea

_________________
Mos i shko në qafë shoqit, nepi shkaf i përket, e jeto nierxisht. Mi kto âsht ngrehë ajo nertesë e madhnueshme qi i thonë shoqni, njeky âsht Kanuni i shoqnis! - Shtjefën Gjeçovi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://zojsi.albanianforum.net
Tomor
ADMIN
Tomor

Numri i postimeve : 665
Join date : 17/03/2013

Harta etnike të Maqedonisë Empty
MesazhTitulli: Re: Harta etnike të Maqedonisë   Harta etnike të Maqedonisë EmptyFri 15 Aug 2014, 14:19

Harta fetare e Maqedonisë

Harta etnike të Maqedonisë Rilgt_zpsb8d29d29

_________________
Mos i shko në qafë shoqit, nepi shkaf i përket, e jeto nierxisht. Mi kto âsht ngrehë ajo nertesë e madhnueshme qi i thonë shoqni, njeky âsht Kanuni i shoqnis! - Shtjefën Gjeçovi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://zojsi.albanianforum.net
Sponsored content
Harta etnike të Maqedonisë Empty
MesazhTitulli: Re: Harta etnike të Maqedonisë   Harta etnike të Maqedonisë Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Harta etnike të Maqedonisë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Tokat tona dhe kolonitë :: Maqedonia-
Kërce tek: