FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Bujanoc, shqiponja dykrenshe në rrënjën e fierit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
nikolla

avatar

Numri i postimeve : 21
Join date : 23/03/2013

MesazhTitulli: Bujanoc, shqiponja dykrenshe në rrënjën e fierit   Thu 31 Jul 2014, 21:55

Ne rrenjen e fierit te preme eshte gjetur kjo pamje e shqiponjes qe edhe njehre tregon per mrekullite e vendit tone

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Bujanoc, shqiponja dykrenshe në rrënjën e fierit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shqiponja në Mitologjinë Shqiptare
» Jetëgjatësia e kafshëve
» Skenderbeu ishte një kalorës templar
» Shqiponja dykrenare ilire

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Tokat tona dhe kolonitë :: Mysia-
Kërce tek: