FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Samanta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Laureta
MODERATOR
avatar

Female Numri i postimeve : 19
Join date : 07/07/2014
Age : 24
Location : Ferizaj

MesazhTitulli: Samanta   Tue 29 Jul 2014, 12:02

Samanta: Nuk e ndaj partnerin me femër tjetërSamanta Karavella sapo ka publikuar klipin e ri me titull “Ti s’e din se”, në bashkëpunim me Onatin, ndërsa vargjet janë shkruar nga Ronela Hajati dhe reperi kosovar. Klipi, i realizuar nga Entermedia, sjell këngëtaren për herë të parë në një version të guximshëm për sa i përket fabulës. Sipas tekstit të këngës, ajo rivalizon me një femër tjetër për një mashkull.
Në këtë histori Samanta është vajza që ka joshur partnerin e një femre tjetër. Mirëpo, ajo thotë se në jetën reale nuk e ka ndarë asnjëherë një mashkull me një femër tjetër.

“Gjithsesi, klipi nuk ka ndonjë referencë personale, sepse deri tani s’më ka ndodhur ndonjëherë të ndaj partnerin tim me femër tjetër, pasi e kam pasur të gjithin për vete”, është shprehur ajo, citon Panorama.

“Ideja na lindi menjëherë me Ronelën, ndërsa po ktheheshim nga një udhëtim në Prishtinë. Fenomeni i mashkullit tradhtar dhe dy femrave që luftojnë për të është mjaft aktual, ndaj dhe ne vendosëm të bëjmë një këngë me këtë temë. Unë në këtë rast jam ajo që e kam në dorë mashkullin në fjalë”, ka shtuar këngëtarja.

Për sa i përket jetës së saj private, Samanta ka thënë se aktualisht nuk është në një lidhje. “Jam ende single dhe shpresoj shumë që Zoti të ketë rezervuar diçka të bukur për mua!”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Samanta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Tokat tona dhe kolonitë :: Arbëria-
Kërce tek: