FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

I PARI FORUM PAGAN SHQIPTAR NË INTERNET!!! MIRË SE VINI, REGJISTROHUNI DHE SHKËMBENI IDETË TUAJA ME BESËLASHTËT E TJERË!
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Albëria nuk njeh moshë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ajka

avatar

Female Numri i postimeve : 6
Join date : 19/03/2013
Age : 30
Location : Tirane

MesazhTitulli: Albëria nuk njeh moshë   Sun 27 Jul 2014, 10:03

Sipas Albërie Hadërgjonaj, çelësi i suksesit gjendet tek vetëbesimi. Këngëtarja duket në formë të shkëlqyer, ndërsa fotoja në fjalë ka marrë shumë komente pozitive në Instagram. Miqtë e saj i shkruajnë se mbetet një femër me klas dhe elegancë.


_________________
Death by fire is the purest death! - Melisandre of Asshai
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Albëria nuk njeh moshë
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mormonët dhe Mormonizmi
» Islami ideologji shkombetarizuese

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Tokat tona dhe kolonitë :: Tokat tona dhe kolonitë e afërme-
Kërce tek: