FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

I PARI FORUM PAGAN SHQIPTAR NË INTERNET!!! MIRË SE VINI, REGJISTROHUNI DHE SHKËMBENI IDETË TUAJA ME BESËLASHTËT E TJERË!
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Posto temë të re   Përgjigju temësShare | 
 

 A kam të drejtë t'a mbaj fshehtë paganizmin?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
altina

avatar

Numri i postimeve : 15
Join date : 07/07/2014
Age : 26

MesazhTitulli: A kam të drejtë t'a mbaj fshehtë paganizmin?   Sat 26 Jul 2014, 23:38

M'intereson ta dij a mund ta mbaj fsheht paganizmin, a duhet gjithsesi te deklarohem pafra njerzve, sepse i perkas komunitetit musliman dhe eshte veshtire te deklarohesh sepse bie ne sy?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A kam të drejtë t'a mbaj fshehtë paganizmin?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marrveshja e fshehtë me Reptilët
» E vërteta e fshehtë e Italisë
» Mistere apo fshehtësitë e lashta Indiane
» Historia e fshehtë e Gorbachovit
» Magji per te mbajtur mend

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Krye :: Pyetje të përgjithshme rreth Besëlashtës (paganizmit)-
Posto temë të re   Përgjigju temësKërce tek: