FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 web-faqe shqiptare nga Kosova lindore

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pleurat
MODERATOR
avatar

Male Numri i postimeve : 33
Join date : 18/03/2013
Age : 31
Location : Gjilan

MesazhTitulli: web-faqe shqiptare nga Kosova lindore   Thu 17 Jul 2014, 23:37

Ne kete teme sjellim faqet shqiptare ne rrjet qe jane nga komunat Presheve, Bujanoc, e Medvegje.

http://www.presheva.com/

http://preshevasot.info/

http://www.kosovalindore.org/

http://www.preshevajone.com/

http://bujanoci.net/

_________________
Ndali këllqet, duart dhe gojën
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
web-faqe shqiptare nga Kosova lindore
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Besëtytni shqiptare
» Shqiponja në Mitologjinë Shqiptare
» Kosova - Hapësirë Konspirative
» Historia e Mitologjise shqiptare
» Mitologjia shqiptare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Tokat tona dhe kolonitë :: Mysia-
Kërce tek: