FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR

Forumi i Bashkësisë Besëlashtë / Forumi i parë pagan shqiptar në internet / Mirë se vini / Regjistrohuni dhe mësoni më shumë rreth nesh
 
ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 pershendetje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Laureta
MODERATOR
Laureta

Female Numri i postimeve : 19
Join date : 07/07/2014
Age : 24
Location : Ferizaj

MesazhTitulli: pershendetje   Mon 07 Jul 2014, 13:51

urime per forumin dhe pershendetje antareve, un jam Laureta nga pr, faleminderit edhe per ftesat e shumta nga miqt derisa kam qen ne pushime 8) 
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tomor
ADMIN
Tomor

Numri i postimeve : 635
Join date : 17/03/2013

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Mon 07 Jul 2014, 18:16

Falemindierit, mirë se vini edhe ju përshëndetje e kaloni sa më bukur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://zojsi.albanianforum.net
Pleurat
MODERATOR
Pleurat

Male Numri i postimeve : 33
Join date : 18/03/2013
Age : 31
Location : Gjilan

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Mon 07 Jul 2014, 20:36

mire se erdhe pershendetje te perzemrta nga gjilani, kalofsh bukur knej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Provokatori

avatar

Numri i postimeve : 10
Join date : 15/07/2014
Age : 80

MesazhTitulli: Mir se u gjeta   Thu 17 Jul 2014, 07:16

Vet jâm Provokator,Malësor,nuk e lâ kurrkâ' pa provokua,nuk e lâ kurrkâ' mem fye,mem sha,kur e shkruoj mênimin e vet.Lirin e fjalës duhet me respektua sado çi t'prek edhe âsht kûdra mênimi syt.Vet jâm provokator temet e kuj nuk i begeniset e pres prej tij me kûdrashtua me kontraargumenta e jo personalisht.Vet jâm i Malësor çi ka dal kaher prej Malësijet e i kam veç dy vjet shkoll n'g'jûhën Shqipe, u lutem mem fal ni gaboj kur shkruoj komentin se vet shkruoj si kûvês me germa hûndore, ashtû siç m'ka mësua prîndja.E besoj se nuk kam me pa probleme me ju as ju me mua

Mir se u gjeta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tomor
ADMIN
Tomor

Numri i postimeve : 635
Join date : 17/03/2013

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Thu 17 Jul 2014, 12:16

Mirë se vjen, kalosh sa më mirë në forumin tonë!

_________________
Mos i shko në qafë shoqit, nepi shkaf i përket, e jeto nierxisht. Mi kto âsht ngrehë ajo nertesë e madhnueshme qi i thonë shoqni, njeky âsht Kanuni i shoqnis! - Shtjefën Gjeçovi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://zojsi.albanianforum.net
Dedro
MODERATOR
Dedro

Male Numri i postimeve : 61
Join date : 23/04/2013
Age : 38
Location : Në Fushat e Elysesë

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Thu 17 Jul 2014, 22:50

Përshëndetje dhe mirëseardhje, për Lauretën edhe për anëtarin tjetër provokatorin. Smile

_________________
PAGANËT PO TRIUMFOJNË, IMAMËT PO BIEN, BOTËS SË SHPEJTI DO TI KTHEHET PAQA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Pleurat
MODERATOR
Pleurat

Male Numri i postimeve : 33
Join date : 18/03/2013
Age : 31
Location : Gjilan

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Thu 17 Jul 2014, 23:38

Mire se vini te gjithe

_________________
Ndali këllqet, duart dhe gojën
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetje   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
pershendetje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FORUMI BESËLASHTË SHQIPTAR :: Krye :: Urime dhe përshëndetje-
Kërce tek: